Skip to Content Contact Us

יהלום רדיאנט

זה ממש לא מפתיע שיהלום רדיאנט – המכונה גם היהלום הקורן, הולך וצובר ביקוש בקרב חובבי יהלומים ומחולל מהפכה של ממש בעולם היהלומים. עוד ועוד זוגות מחליטים להביע את אהבתם ואת נאמנותם בטבעת הנושאת יהלום רדיאנט מרהיב. בין ששמעתם על יהלום רדיאנט, ובין שעדיין לא הכרתם את קסמו המיוחד, אתם מוזמנים להישאר עימנו ולהכיר אותו מקרוב. הינה כל מה שאתן צריכות לדעת על יהלום רדיאנט.

 

טבעת רדיאנט

יהלום רדיאן

יהלום רדיאן הוא יצירת מופת של ממש. הוא מגלם גם את האלגנטיות של חיתוך האזמרגד ואת הברק של החיתוך העגול. השילוב בין שני סוגי החיתוכים יוצר זהרוריות מרהיבה שאי אפשר להתעלם ממנה, והיא זאת שנתנה ליהלום את שמו. אומנם היהלום הוצג לעולם עוד בשנות ה-70 של המאה העשרים, אך רק בשנים האחרונות הוא זוכה לעדנה שהוא ראוי לה. אז מה מאפיין אותו? צורה רבועה או מלבנית, פינות חתוכות ופאות מסנוורות שמדגישות את הברק שלו. המבנה הייחודי של יהלום רדיאנט מושך את העין וקוסם לנשים רבות, ולכן זה לא מפתיע שהוא היהלום שלרוב מתנוסס על טבעות האירוסין או על שרשראות יהלומים.

 

יתרונות של יהלום רדיאנט

יהלום רדיאנט הוא אחד היהלומים היפים ביותר המיוצרים היום, ואנחנו בכלל לא משוחדים. הינה מקצת היתרונות של היהלום הזוהר ביותר בעולם, יהלום רדיאנט:

  • ברק וניצוץ – יהלומים בחיתוך רדיאנט ניחנים בברק ובניצוץ יוצאי דופן בגלל הליטוש המיוחד של הפאות. ליהלום רדיאנט יש בדרך כלל 70 פאות, וכל אחת מהפאות מלוטשת בידי אומן. פאות היהלום משקפות את האור ומפזרות אותו ויוצרות משחק צבעים מהפנט שמרתק מבטים.
  • רבגוניות – הצורה הרבועה או המלבנית של יהלום הרדיאנט והזוהר הבוהק שלו מוסיפים רבגוניות מרשימה ליהלומים אחרים המשובצים בתכשיט. אם אתן עונדות טבעת רדיאנט בעיצוב סוליטר קלאסי או בעיצוב פאווה המשלב בין הרדיאנט ובין יהלומים בחיתוכים אחרים, אתן ודאי שמות לב לרבגוניות יוצאת דופן שקשה להשיג עם יהלומים בחיתוכים אחרים.
  • עמידות – הפינות החתוכות של יהלום רדיאנט תורמות לעמידותו ומונעות היסדקות גם לאחר שנים רבות. ולכן תכשיטים הנושאים יהלומי רדיאנט יכולים לעבור מדור לדור בלי לאבד מיופיים ומעמידותם.
  • אשליית גודל – אחד ההיבטים המסקרנים ביהלומי רדיאנט הוא אשליית הגודל שלהם. אין זה משנה אם היהלום במשקל חצי קראט או ארבעה קרטא, הוא תמיד ייראה גדול, מושך ויוקרתי.

 

מה כדאי להביא בחשבון כשקונים תכשיט עם יהלום רדיאנט?

נשביתן בקסם הרדיאנט? אנחנו לגמרי מבינים. בין שאתן מגיעות אלינו לאחת מחנויות הרשת, ובין שאתן קונות באתר המקוון של רשת אקס לאב דיאמונדס, יש כמה דברים שאתן צריכות להביא בחשבון כשאתן קונות תכשיט הנושא יהלום רדיאנט:

  • איכות החיתוך – שימו לב היטב לאיכות החיתוך של יהלום רדיאנט. דיוק בחיתוך משפיע על הברק של היהלום ועל זוהרו ומוסיף לו עוצמה ויופי. חפשו יהלום רדיאנט שמאופיין בפרופורציות נכונות שמעצימות את שבירת האור ואת השתקפותו.
  • צבע וצלילות – מלבד החיתוך כדאי לשים לב גם לצבע היהלום ולצלילותו כיוון שהם מעצימים את ערכו. הברק הטבעי הגלום ביהלום רדיאנט עלול להסוות תכלילים לא רצויים, ולכן חשוב לבדוק גם את בהירות הצבע וגם את צלילות היהלום ולוודא שאין בו תכלילים.
  • היחס שבין אורך היהלום לרוחבו – יחס האורך לרוחב קובע את צורת החיתוך של היהלום ואת שלמותו. אומנם יש מקום לטעמכן האישי בעניין זה, אך חשוב שתזכרו שהאסתטיות של היהלום מושפעת בעיקר מהפרופורציות המאוזנות שלו.

 

יהלום רדיאנט

 

תכשיט עם יהלום רדיאנט ברשת אקס לאב דיאמונדס

בכל יהלום שאנו מציעים באקס לאב דיאמונדס טמונה יופי רב ועוצמה, ובמיוחד ביהלומי הרדיאנט שלנו, שכל אחד מהם הוא אוצר של קסם וברק. תנו לעצמכם את ההזדמנות להתפנק או לפנק את אהובכם או אהובתכן בתכשיט שישאיר חותם לנצח. אם נפלה בחלקכם האהבה לברק המיוחד וליופי הנשגב של יהלום רדיאנט, זוהי ההזדמנות להעשיר את אוסף התכשיטים שלכם עם יצירת אמנות אמיתית. בקרו אצלנו באקס לאב דיאמונדס ובחרו את התכשיט שיאיר את חייכם וילווה אתכם בכל רגע משמעותי. כי כל טבעת יהלום מאיתנו היא התחלה של סיפור אהבה חדש.

Back top top
דילוג לתוכן