Skip to Content Contact Us

יהלום מרקיזה

אם את חובבת יהלומים כמונו, ודאי שמעת על סוגים שונים של חיתוכי יהלומים ויודעת שכל חיתוך מגדיר את המאפיינים של היהלום ויוצר את האנרגיה שלו. בין שפע היהלומים המיוצרים כיום יש יהלום אחד שעולה על כולם בחיתוכו, בעיצובו, במאפייניו, בצורתו ובמלכותיות שלו – הוא יהלום מרקיזה. אין אישה שלא מתאהבת בו ממבט ראשון, וזה לא מפתיע; העיצוב שלו מרהיב, והוא עוצר נשימה. אם את עדיין לא יודעת מהו יהלום מרקיזה, הגעת למקום הנכון. אנחנו מזמינות אותך לצאת איתנו למסע היסטורי בעקבות יהלום המרקיזה, להתוודע למלכותיות שלו ולהכניס אותו אל חייך. מוכנה לצאת לדרך? המסע המיוחד אל היהלום המיוחל מתחיל כאן.

 

טבעות יהלום מרקיזה

שרשרת עם יהלום מרקיזה

עגילים עם יהלום מרקיזה

מרקיזה יהלום

כדי להתחקות אחר ההיסטוריה של יהלום מרקיזה עלינו לחזור אחורה בזמן לצרפת במאה ה־18, וליתר דיוק – לחצר המלכות של המלך לואי ה־15. האגדה מספרת שהמלך הצרפתי המפורסם אהב מאוד יהלומים ורצה להקדיש לאהובתו, המרקיזה דה פומפדור, תכשיט הנושא יהלום ייחודי. כיוון שהמלך לואי הבין דבר או שניים ביהלומים, הוא ידע מה לחפש אך לא הצליח למצוא יהלום שמצא חן בעיניו והיה ראוי ליופייה של אהובתו. אך הוא לא אמר נואש; הוא הזמין את יהלומן החצר וביקש ממנו לעצב יהלום שישקף את החיוך המיוחד של המרקיזה. יהלומן החצר קיבל בהכנעה את המשימה והתמסר לה במשך ימים רבים. מסירותו הולידה פרי – יהלום בחיתוך מיוחד שלא היה כמותו בכל העולם. המלך לואי שבע הרצון הקדיש את היהלום הזה לאהובתו שהציגה אותו לראווה לכולם. לימים היהלום המעוצב והמיוחד הזה כונה יהלום מרקיזה, על שם המרקיזה, ושמו בהחלט הלם את יופיו. מאז ועד היום החיתוך האלגנטי של היהלום המפעים הזה מסמל מלכותיות, עידון, יוקרה ויופי, ולמרבה השמחה, נשים רבות יכולות להרגיש בזכותו כמו מרקיזות. אז מה את אומרת? רוצה להרגיש כמו מרקיזה? מגיע לך!

 

מה כל כך מיוחד ביהלום המרקיזה?

מה שהכי מיוחד ביהלום מרקיזה הוא הצללית הייחודית שלו וצורתו המוארכת שיוצרת אשליה של גודל ושל שפע בלי לוותר על תחכום ואלגנטיות. יהלום מרקיזה יכול להיראות גדול בהרבה ממשקל הקרט שלו, וזה כשלעצמו יתרון עצום לנשים שחולמות על יהלומים אך לא יכולות להשקיע בהם משאבים רבים. בעיצוב של היהלום יש מעין תחבולה אופטית שיוצרת ניצוץ גדול ומחזירה ברק מושלם בלי להזדקק לתוספת קרט. היהלום עצמו יפהפה ואי אפשר להתעלם מהעוצמה שלו. חיתוך המרקיזה מתאים לתכשיטים מסוגים שונים לרבות טבעת יהלום מרקיזה, תליון סוליטר מרקיזה או עגילי מרהיבים עם יהלומי מרקיזה. היהלום המופלא הזה רבגוני וחסר גבולות; הוא מאפשר יצירתיות אין-סופית לנשים שאוהבות להיראות ססגוניות באירועים שונים; ומתאים גם לנשים שלא מוותרות על סטייל קלסי והדור.

 

שלמות גאומטרית מעשה ידי אדם

ואם מדברים על השלמות של מרקיזה יהלום, אי אפשר להתעלם מהשלמות הגאומטרית שלו, כלומר מהאיזון העדין בין אורכו ובין רוחבו. בדרך כלל היחס האידיאלי בין האורך ובין הרוחב של יהלומים הוא 1.75–2.25. יחס זה שומר על הסימטריה של היהלומים ועל יופיים ההרמוני. יהלום בחיתוך מרקיזה חוצה גבולות גם בעניין זה, וזה בהחלט משתלם. נשים ברחבי העולם מצביעות בידיים – או ליתר דיוק באצבעות – והביקוש ליהלום מרקיזה מרקיע שחקים. הניסיון מלמד שלפעמים משתלם לחצות גבולות.

 

יהלום מרקיזה

 

תכשיטים עם יהלום מרקיזה באקס לאב דיאמונדס

החלטת לפנק את עצמך בתכשיט יוקרתי שנושא יהלום מרקיזה מלכותי? את מוזמנת להתרשם מקולקציות התכשיטים המרהיבות של אקס לאב דיאמונדס. טבעות עם יהלום מרקיזה הן הכוכבות שלנו – כראוי ליהלום המלכותי – אבל המחיר שלהן עושה היסטוריה ותעיד על כך כל מי שקנתה טבעת עם יהלום מרקיזה מהודר. יהלומי המרקיזה של אקס לאב דיאמונדס לא רק מאמצים בחום את מאפייני החיתוך המיוחד אלא גם שומרים על צלילות מדהימה ועל בהירות מושלמת בזכות היותם יהלומי מעבדה נטולי תכלילים. בין שתבחרי טבעת עם יהלום מרקיזה סוליטר, ובין שתבחרי טבעת עם יהלום מרקיזה שמשתלב עם יהלומים מדהימים אחרים, לא תתחרטי. יהלום המרקיזה שתכניסי לחייך יעזור לך לשנות אותם מהקצה אל הקצה.

מוכנה לתת ליהלום המרקיזה להוביל אותך קדימה? בואי אלינו לאקס לאב דיאמונדס; הוא מחכה לך כאן.

Back top top
דילוג לתוכן