Skip to Content Contact Us

טבעות עם אבן ספיר כחולה

בכל הנוגע לתכשיטים, כל אישה יודעת שאין תכשיט יפה יותר מטבעת זהב המעוטרת באבן ספיר כחולה. לאבן ספיר כחולה יש קסם מיוחד, יופי מיוחד ותכונות מיוחדות. השילוב בין ספיר ובין אבני חן אחרות, כמו למשל יהלומי מעבדה צחים וטהורים, יוצר קסם משלו, ואנחנו באקס לאב דיאמונדס מאוהבים בקסם הזה ויודעים איך להעצים אותו.

 

טבעות זהב עם אבן כחולה ויהלומים

חולמת על טבעת עם אבן ספיר כחולה, צלולה ומדהימה? הגעת למקום הנכון. כאן תמצאי את הטבעת שנוצרה בשבילך ותתאהבי בה.

מוכנה לצלול למעמקים הכחולים של אבן הספיר? הינה כל מה שאת צריכה לדעת עליה.

 

טבעת זהב עם אבן ספיר כחולה

טבעת זהב עם אבן ספיר כחולה מסמלת תחכום, אלגנטיות ואינדיבידואליות. הגוון הכחול העמוק והעשיר של אבן הספיר והחמימות הזוהרת של הזהב יוצרים ניגודיות בולטת שמרתקת מבטים וגורפת מחמאות. הספיר זוכה להערצת האנושות מזה מאות שנים. אפשר לומר שהוא אבן נצחית שמתעלה על טרנדים ועל מגמות אופנה ומייצגת את הכמיהה של האנושות ליופי נשגב וטהור. והוא אכן כזה. לאורך ההיסטוריה אבן הספיר סימלה חוכמה, אצילות ואמת. לא סתם היא הייתה אחת מאבני החושן של הכוהן הגדול; ענידתה מצהירה על חוכמה פנימית אלוהית ועל עוצמה רוחנית.

דרגת הקשיות של אבן הספיר מדהימה, ולמעשה היא משנית אך ורק ליהלום. בזכות קשיותה היא עמידה מאוד ותישאר ותישמר אצלך שנים רבות וגם תעבור לבנותייך ולבנות בנותייך. טבעת עם אבן כחולה מתאימה לכל אירוע ומשתלבת היטב בכל סגנון לבוש, ולכן היא מתאימה גם לשגרת היום-יום וגם לאירועים רשמיים ומיוחדים. חולמת על היופי הקורן של הספיר? עכשיו את יכולה להגשים את חלומך.

 

עובדות מעניינות על הספיר

לספיר יש גוון כחול כובש והיסטוריה עשירה, ולכן אבן ספיר כחולה היא אחת מאבני החן המבוקשות והיקרות בעולם. הינה כמה עובדות מעניינות על אבן החן המרהיבה הזאת:

  • ייצוג אלוהי – בימי קדם, האמינו שאבן ספיר מסמלת הגנה, מזל טוב ותובנה רוחנית. בתרבויות עתיקות רבות כינו את הספיר פנינת השמיים לציון מקורה האלוהי.
  • בחירת המלכוֹת – אבני ספיר עיטרו תכשיטים של מלכים ומלכות במשך מאות שנים. בכתר הבריטי משובצות אבני ספיר כחולות ענקיות להדגשת העוצמה של בית המלוכה.
  • גוונים מיוחדים – אף על פי שכולנו מכירים את הגוון הכחול והמדהים של אבן הספיר, יש לה גוונים נוספים – ורוד, צהוב, ירוק ואפילו לבן.
  • אבן הלידה של ילידי ספטמבר – אבן ספיר היא אבן הלידה של ילידי ספטמבר, ולכן היא מתנת יום הולדת מדהימה לנשים שנולדו בספטמבר. אך גם אם אינך ילידת ספטמבר, טבעת זהב עם אבן כחולה מהממת תעניק לך כל כך הרבה.

 

סגולותיו של הספיר

תכשיט שנושא אבן ספיר מרהיבה, חוצה את גבולות המרחב והזמן. לספיר תכונות מיוחדות שאי אפשר להתעלם מהן:

  • חוכמה ובהירות – מאמינים שאבן ספיר מעמיקה את החוכמה הפנימית ואת הבהירות הנפשית. אומרים שהיא מכניסה סדר לחיים ועוזרת לקבל החלטות נבונות.
  • נאמנות ואמון – אבן ספיר מסמלת נאמנות ואמון, ולכן היא מתאימה לציון אירועים מיוחדים כמו הצעות נישואין או ימי נישואין כיוון שהיא מייצגת את האמון השורר בין בני הזוג ואת המחויבות שלהם זה לזו.
  • הארה רוחנית – תרבויות רבות מביעות התעוררות רוחנית ושלווה פנימית עם אבן כחולה בטבעת, ולכן היא מתאימה לתפילות, למדיטציות ולחיפוש אחר הארה.

 

טבעת זהב עם אבן ספיר כחולה ויהלומים

 

טבעת זהב עם אבן ספיר כחולה באקס לאב דיאמונדס

אבן ספיר היא מדהימה ומרשימה בפני עצמה ומתעצמת עוד יותר עם יהלומי המעבדה של אקס לאב דיאמונדס. הברק והניצוץ של יהלומי המעבדה משלימים את האלגנטיות של הספיר ויוצרים ניגודיות מסנוורת. שילוב זה בטבעת יהלומים וספיר הוא שילוב מנצח שיעזור לך להביע את הסגנון הייחודי שלך ולהרגיש הכי נפלא בעולם. טבעת זהב עם אבן ספיר כחולה היא סמל ליופי נצחי, לחוכמה ולאלגנטיות. זהו תכשיט שטומן בחובו היסטוריה עשירה ומשמעות עמוקה, ולכן הוא מתאים לכל אישה, לכל סגנון לבוש ולכל אירוע.

יהלומי המעבדה של אקס לאב דיאמונדס מעצימים את היופי המלכותי של הספיר, וכשהם נישאים על טבעת זהב מרשימה אף אחד לא יוכל להתעלם מהם. הגיע הזמן שתגשימי את החלום שלך; הזמיני טבעת זהב עם אבן ספיר כחולה באתר שלנו.

Back top top
דילוג לתוכן