Skip to Content Contact Us

תכשיט ליולדת – מתנה מפנקת ללידה

לידה הוא אחד מהאירועים הכי חשובים בחייה של אישה, וכל אישה זוכרת לעד את הרגע שבו תינוקהּ יוצא אל אוויר העולם והיא מושיטה אליו את זרועותיה באהבה.

שרשרת ליולדת

אירוע הלידה – שהוא עתיק יומין ונצחי כמו האנושות – מחייב הנצחה ייחודית ובלתי נשכחת, הנצחה שתציין את חשיבותו של האירוע ותסמל את החיבור בין האם הטרייה ליילוֹדהּ.

צמיד ליולדת

מתנה ליולדת שבהחלט יכולה להנציח את מאורע הלידה בשלמות, מתנה שמסמלת בעצמה את נס הבריאה, את חדוות היצירה ואת ההודיה לטבע ולאדמה – היא תכשיט יהלומים. אם יש תכשיט ייחודי, זך, טהור וערכי המסמל יותר מכול את פלא הבריאה, זהו תכשיט מיהלומי מעבדה של אקס לאב דיאמונדס.

טבעת ליולדת

    טבעת דיאנה משובצת יהלומים מזהב לבן עם אבן חן כחולה
    טבעת איטרניטי זהב לבן
    3,50013,500
    טבעת מרקיזה משובצת יהלומים

יהלומי מעבדה הם יהלומים שנוצרו בטבעיות מתוך אהבה עצומה לאדמה וכהכרת תודה למתנת החיים שהיא נותנת לנו, ואין דרך טובה יותר לסמל את החיבור שבין נס הלידה לבין נס החיים על פני האדמה מיהלומים שנוצרו בידי אדם באנושיות ובאהבה.

עגילים ליולדת

מחפש מתנה לידה מושלמת לאישה המיוחדת שלך? מחפש יהלום אמתי במחיר מציאותי?
תן לחיפושים שלך להתחיל ולהסתיים אצלנו – רשת התכשיטים היחידה בארץ שמפיחה חיים ביהלומים, רשת אקס לאב דיאמונדס.

 

תכשיט ללידה

כמה פעמים בתשעת החודשים האחרונים חשבת על מתנה הולמת לאישה של חייך? מתנה שתביע יותר מכול את האהבה שלך אליה? שתסמל את האומץ שלה, את העוצמה שבה ואת הנשיות המקודשת שמקדשת את נס החיים בתוכה?

תכשיט ללידה הוא לא דבר של מה בכך. הוא חייב להביע את החיים החדשים שפיעמו בתוכה חודשים ארוכים, את תעצומות הנפש שהיא אצרה בתוכה ואת הרגע הקדוש והשמימי שבו החיים החדשים הגיחו אל העולם.

לצד עוצמתה הרבה של הלידה והאושר העצום ניצבים גם כאבים, עייפות רבה, התמודדויות חדשות ובליל של הורמונים. כל אלה יכולים להעיב על היולדת ולדכדך את מצב רוחה. כאן נכנס התפקיד של הסובבים (לרוב יהיה זה בן הזוג או משפחה קרובה) למצוא דרכים יצירתיות לשמח את היולדת ולהשכיח ולו במעט את הקושי הרב.

תכשיטים שמכילים בתוכם את עוצמת הבריאה, הם תכשיטים שעוצמת הבריאה טמונה בהם. תכשיטים המעוטרים יהלומי מעבדה של אקס לאב דיאמונדס הם יצירת מופת המשלבת בין אומנות צורפות מדהימה ובין כוח היצירה של המדע.

ליולדת הטרייה מגיע הטוב ביותר, ואין טוב יותר מתכשיטים שנוצרו במלאכת מחשבת של טובי הצורפים בעולם, ובהם משובצים יהלומים שהם מתנתה הגדולה של האנושות לאדמה – יהלומי מעבדה של אקס לאב דיאמונדס.

 

תכשיט מתנה ללידה

תכשיט יהלומים שנבחר בקפידה מאחת הקולקציות המהממות של אקס לאב דיאמונדס, הוא מתנה מפנקת ליולדת, ואין דרך טובה מזו להתפנק אחרי הלידה. בתוך כל ההמולה וההתרגשות אסור לךָ לשכוח את האישה שבזכותה התאפשר הכול – האישה שלך, האם הטרייה.

טבעת יהלומים מעוררת השתאות, עגילי יהלומים מדהימים שאי אפשר להסיר מהם את המבט, צמיד יהלומים עדין שיחבר בסמליות רכה ביניכם ובין תינוקכם, או תליון מיהלומים ענוגים שיעטר לנצח נצחים את צווארה של האימא החדשה – האישה המדהימה והחזקה שלך ראויה ליופיים הבלתי מתפשר של תכשיטי היהלומים שלנו. האישה שלך מחכה לך!

 

תכשיט מתנה ליולדת

אין רגע טוב יותר להצהיר על אהבתך הנצחית לאישה של חייך מהרגע המאושר הזה שבו שניכם מתפעלים מהיצירה הפרטית שלכם. בזמן ששניכם מביטים בפליאה באוצר החדש שלכם, בזמן ששניכם נרגשים ודומעים, בזמן ששניכם נשבעים אמונים לתינוקכם ונשבעים שוב אמונים זה לזה, זה הזמן להצהיר שוב על אהבתך הנצחית כלפיה וכלפי המשפחה היקרה שיצרתם יחד באהבה.

זה הזמן לשלוף את טבעת האיטרניטי המופלאה משובצת היהלומים ולהעצים את הרגע המיוחד הזה, זה הזמן להביע שוב את אהבתך הנצחית אליה ולחזק את המיזוג האין־סופי ביניכם. טבעת איטרניטי עשויה זהב 14 קרט היא תכשיט יהלומים רב־עוצמה ומרהיב שעוצב בקפידה למען הרגעים המיוחדים, המאושרים והיקרים ביותר בחיים. עכשיו זה הזמן להצהיר על אהבתך הנצחית. אז ענוד את הטבעת על אצבעה ותן לה להתענג על אהבתך הטהורה.

 

תכשיט לאישה אחרי לידה

אין בטבע איחוד מזוקק, טבעי וטהור יותר מאיחוד בין אם לתינוקה. ואין תכשיט ליולדת שמביע טוב יותר את האיחוד הזה מתכשיט איטרניטי של אקס לאב דיאמונדס.

למה דווקא תכשיט איטרניטי? כי האיחוד בין האם לתינוקה הוא איחוד נצחי, אין־סופי, טבעי וקדוש. זהו קשר עמוק שאין חזק ממנו בטבע.

תליון איטרניטי של אקס לאב דיאמונדס מדגיש את חוזקו של האיחוד הזה ואת נצחיותו בחישוק מעודן המשובץ ביהלומים בגדלים שונים, וכל אחד מהם מעורר השתאות.

רוצה להיות חלק מהותי באיחוד הטבעי שבין האם לתינוקה? הענק לה תליון האיטרניטי עוצר הנשימה של אקס לאב דיאמונדס – אות וסמל לחלקך בקשר המושלם הזה.

 

תכשיט זהב ליולדת

כשם שהקשר המופלא בין האם לתינוקה הוא נצחי, כך גם הקשר בין אישה ליהלומים שלה. ואם תעניק לה תכשיט יהלומי מעבדה ברגע האינטימי והמרגש ביותר בחייכם – הרגע שבו המשפחה שלכם מתרחבת, גדלה, צומחת ומשגשגת באהבה – תעניק לה הרבה יותר מתכשיט יהלומים, תעניק לה עולם ומלואו.

אז במה תבחר? בתליון יהלומים ייחודי? בטבעת סוליטר קלסית? בצמיד יהלומים מושלם או בעגילי נצנוץ כוכבים שצבעם כצבע האור השמימי של כוכבי הלילה? כל תכשיטי היהלומים של אקס לאב דיאמונדס מעוטרים ביהלומים שיופיים מרהיב ובלתי ניתן לתיאור.

האישה שלך נתנה לך את העולם כולו ברגע קסום אחד, ומגיע לה לקבל עולם ומלואו. אז למה שלא תיתן לה עולם שלם של תכשיטי יהלומים מדהימים?

 

תכשיט ליולדת

 

תכשיטי יהלומים בXlab Diamonds

תכשיטי היהלומים של אקס לאב דיאמונדס נוצרו באנושיות ומתוך אנושיות למען הסביבה, הטבע והאדמה.

יהלומי המעבדה המרהיבים ומעוררי ההשראה של אקס לאב דיאמונדס מביעים אהבה אדירה ליופיו של הטבע, ובשל כך הם תכשיטים שהטבע אוהב במיוחד.

לאישה המיוחדת שטיפחה בתוכה חיים חדשים במשך תשעה חודשים, מגיע הטוב ביותר, והטוב ביותר הוא תכשיט יהלומי מעבדה של אקס לאב דיאמונדס. אין מתנה ראויה יותר ליולדת הטרייה, ואין יולדת טרייה שראויה יותר מהאישה שלך לתכשיטי היהלומים המיוחדים ביותר בעולם. ואין יותר כיף מאשר לקבל את התכשיט הזה במחיר משתלם במיוחד, עם אחריות ועם שירות לקוחות שרואה את הלקוח בגובה העיניים – תכתבו לנו בהערות להזמנה שזוהי מתנת לידה ואנחנו כבר נעשה את השאר.

Back top top
דילוג לתוכן