רותמים את כוחו של המדע – הכירו את העידן הבא של היהלומים

 

יהלומי מעבדה מביאים איתם עידן חדש בו לא צריך לשאול את עצמנו האם נוצלו ילדים באפריקה או האם צומצמו עוד שטחי מחייה של בעלי חיים רק כדי שנוכל לענוד עגילי יהלום. הטכנולוגיה של היום מאפשרת לייצר יהלומים באופן אקולוגי במעבדה, יהלומים הזהים לחלוטין בהרכבם לאלו שהופקו בכרייה. ההבדל ביניהם? האחד נכרה מבטן האדמה תוך פגיעה בטבע ובאדם והשני יוצר במעבדה! כיום, התקדמות טכנולוגית הפכה את יהלומי המעבדה ליפים יותר ומבוקשים יותר מאי פעם.

על מנת ליצור יהלומי מעבדה משתמשים המדענים בטכנולוגיה המדמה את תנאי החום והלחץ הקיצוניים המתקיימים בתוך בטן האדמה והנדרשים לצורך יצירת היהלום. במעבדה משחזרים המדענים את התהליך הכימי והפיזי החל על אטומי הפחמן ובניגוד ליהלומים המצויים בבטן האדמה גדל יהלום מעבדה בשבועות ספורים בלבד ומאפייניו זהים לחלוטין ליהלום הכרייה. 

 

יהלומי מעבדה - אותו דבר בפחות כסף

קיצור הזמנים המשמעותי משפיע על עלויות ההפקה והמסחר ביהלומי המעבדה ומחירם הינו כמחצית ממחירם של יהלומי כרייה.

  יהלומי מכרות יהלומי מעבדה
הרכב כימי פחמן (C) פחמן (C)
קשיות החומר החומר החזק ביותר 
10 בסולם מוס
החומר החזק ביותר
10 בסולם מוס
תכונות אופטיות - נצנוץ מקדם שבירה 2.42 מקדם שבירה 2.42
ייצור / הפקה כרייה מבטן האדמה, פינוי טונות רבים של אדמה, כרוך בזיהום אוויר והרס סביבה ייצור במעבדה
מינימום פגיעה בטבע!
מחיר היצע מוגבל והפעולות הקשורות במערך הכרייה מייקרים המוצר שליטה בהליך והגדלת ההיצע 
מאפשרת מחיר נוח לצרכן

 

יהלומי מעבדה אמיתיים

יהלומי מעבדה - אותו דבר רק ירוק יותר

מעבר לאפשרות לרכוש יהלום זהה לחלוטין ליהלום הרגיל במחיר נמוך במיוחד, מדובר גם בהפסקת הניצול של משאבי הטבע והאדם לטובת יצירת רווחים. ייצור יהלומים בתנאי מעבדה היא שיטה אקולוגית שאיננה פוגעת בסביבה ובזכויות אדם.

 

 

יהלומי מעבדה - אותו דבר וללא הבדל הנראה לעין

יצירת אותן התכונות מביאה לכך שכל יהלומי המעבדה זוכים לדירוג מוצלח בכל הפרמטרים (קראט, ניקיון, חיתוך וצבע הנקראים גם 4C) ולמעשה, זיהוי יהלומים שנוצרו בתנאי מעבדה אינו אפשרי אפילו לעין המאומנת. אבחנה בין יהלום מעבדה ליהלום רגיל דורשת גמולוג מיומן ומכשור משוכלל שתוכנן במיוחד לזיהוי יהלומי מעבדה. 

 

יהלום מעבדה הוא יהלום אמיתי

 

 

יהלומי מעבדה - נכללים במחירון רפפורט

יהלומי מעבדה מלוטשים על ידי מלטשי יהלומים מיומנים, ממש כמו יהלומים הנכרים מן האדמה. חשוב לדעת כי יהלומי מעבדה מדורגים לפי אותם הסטנדרטים התקפים ליהלומים טבעיים. יתרה מכך, נקבע מחירם של יהלומי המעבדה על פי מחירון רפפורט, המחירון המקובל והמוכר בענף היהלומים בעולם.

 

 

X Lab Diamonds - רשת יהלומי המעבדה הראשונה בישראל

אקס לאב דיאמונדס, רשת יהלומי המעבדה הראשונה והמובילה בישראל, חרטה על דגלה מספר ערכים מרכזיים אשר מהווים נר לרגלה; איכות בלתי מתפשרת, חלוציות וחדשנות של אופנה פורצת דרך, שמירה על סביבה ירוקה ככל הניתן וכל זה עטוף באריזה מדהימה ובמחיר משתלם במיוחד. 

למה לשלם יותר ולקבל פחות? עתיד יהלומי המעבדה כבר כאן בישראל והוא יפה ונוצץ מתמיד - אתם יכולים להתרשם ממגוון רחב במיוחד של תכשיטים עוצרי נשימה אצלנו באתר או באחת מחנויות הרשת - קניון עופר הגדול פתח תקווה, קניון עיר ימים בנתניה וקניון מלחה בירושלים (נובמבר 21). בקרוב יפתחו חנויות נוספות ברחבי הארץ.

כמו כן אנחנו זמינים עבורכם במגוון רחב של ערוצים תקשורת ואתם יותר ממוזמנים לפנות אלינו (טלפון, וואטסאפ, פייסבוק ועמוד צור קשר).

icon diamond
צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ