זה רק היה רק עניין של זמן עד שמהפכת יהלומי המעבדה של אקס לאב דיאמונדס תגיע גם לירושלים. בימים אלה נפתחת חנות תכשיטים בירושלים של רשת יהלומי המעבדה הראשונה מסוגה בקניון מלחה בירושלים – תכשיטי יהלומים בדיוק כמו שהטבע אוהב, ואין מקום מתאים יותר מעיר הבירה שלנו כדי להציג אותם לראווה ובגאווה. 

חנות יהלומי מעבדה בירושלים

היהלומים של אקס לאב דיאמונדס מיוצרים במעבדה בתנאים המחקים בדיוק מושלם את תנאי ותהליכי ההיווצרות שלהם בבטן האדמה. כמו יהלומים שנוצרים באדמה גם יהלומי מעבדה הם יהלומים לכל דבר ועומדים בכל הקריטריונים של שיטות הדירוג שבהן משתמשים כדי להעריך יהלומים טבעיים – איכות חומר הגלם, דרגת הקשיות, הפצילות, הברק והצלילות, הגוון וכן איכות הליטוש ורמת הגימור. תנאי מעבדה הם מושלמים ומיטביים לייצור יהלומים מיוחדים ומגוונים באיכות גבוהה מאוד. כיוון שהיהלומים אינם נכרים ממעבה האדמה ואינם כרוכים בניצול משאבים יקרים, עלויות הייצור וההפקה שלהם סבירות מאוד. 

 

חנות תכשיטים בירושלים אקס לאב

חנות תכשיטים בירושלים עם ערך מוסף

חנות התכשיטים החדשה בקניון מלחה היא לא סתם עוד חנות יהלומים בירושלים. היא חנות יהלומים שהטבע אוהב והשהלקוח יכול להעריך. יהלומי המעבדה של אקס לאב דיאמונדס הם יהלומים שמכבדים ואוהבים את הטבע ובשל הכבוד והאהבה לטבע תכשיטי היהלומים של החברה הם הדבר המבוקש ביותר בתחום היהלומים כיום. 

החנות החדשה בירושלים עומדת בכל תקני האיכות – הן איכות היהלומים, הן איכות התכשיטים, הן איכות הזהב והן איכות השירות. החנות יפהפייה ומעוצבת בהתאמה מלאה לאופייה העתיק והקדוש של ירושלים ומציגה לראווה קולקציה מהממת של תכשיטי יהלומים המצטיינים ביופי ובאיכות ומעוצבים בידיים מיומנות ומוכשרות  – ידי רב אומן. 

 

שעות הפעילות של החנות:

ימים א'-ה' בשעות 09-22:00

יום ו' - שעות 09-14:30

יום ו' - 21-23:00

 

מלאי של תכשיטים משובצי יהלומים 

בחנות החדשה בקניון מלחה בירושלים יש מלאי רחב ומגוון של תכשיטים משובצי יהלומים. כל אחת מכן תמצא שם את התכשיטים שמתאימים לה; כל אחת מכן תוכל להתחדש בשרשראות יהלומים שיקלעו לטעמה, לייחודיות שלה וליופי האמיתי שלה, הפנימי והחיצוני; חנות התכשיטים בירושלים מחכה גם לךָ עם קולקציה ייחודית של טבעות אירוסין עדינות ומדהימות ביופיין ובאיכות היהלומים המשובצים בהן. האחת שלךָ לא תוכל לסרב לךָ כשתגיש לה את הקופסה הנכספת ובה הפלא הנוצץ שכל אישה חולמת עליו. 

 

 

מבחר רב של צמידים, עגילים וטבעות – תכשיטים מדהימים משובצים ביהלומים בשלל עיצובים, בגדלים שונים ובצבעים מלאי חן ועוצמה מחכה לכם בחנות החדשה של אקס לאב דיאמונדס בקניון מלחה בירושלים. 

יהלומים במחיר מציאותי

העיצובים המרהיבים של תכשיטי היהלומים בחנות החדשה בירושלים מצטיינים באיכותם הודות לידי האומן של הצורפים שעיצבו אותם. יהלומי מעבדה הם יהלומים שנולדו מתוך אהבה לטבע ובשיתוף פעולה עם הטבע בלי לפגוע בו ובלי להרוס אותו. תהליך הייצור של יהלומי המעבדה אינו פוגע באדמה ובמשאבי הטבע, אינו פוגע בסביבות מחייה של צומח ובעלי חיים ואינו מנצל הון אנושי יקר. יהלומי מעבדה הם הדרך הנכונה והטובה ליהנות מיופיים של היהלומים ולכן הם יהלומים שהטבע אוהב. 

הודות לתהליכי ייצור חכמים ומתקדמים אנחנו יכולים סוף סוף ליהנות מיהלומים אמיתיים במחירים מציאותיים. תכשיטי היהלומים של אקס לאב דיאמונדס נמכרים במחירים סבירים ומתאימים לכל כיס. אז אל תשתהו – הגיעו עכשיו לחנות החדשה בירושלים ותיהנו מכל היופי שיש ליהלומים של אקס לאב דיאמונדס להציע לכם. 

יהלומים בשילוב אבני חן

תכשיטי היהלומים של אקס לאב דיאמונדס מעוצבים בידיים אוהבות של אומנים מוכשרים ומקצועיים.  הקולקציה המדהימה בחנות כוללת עיצובים ייחודיים של תכשיטים שבהם משובצים יהלומים מהממים עם אבני חן יוקרתיות ומיוחדות – רובי, אמרלד, ספיר, מורגנייט ועוד.  ההתאמה בין אבני החן ובין היהלומים של אקס לאב דיאמונדס היא מהממת. לא תמצאו התאמות מיוחדות כאלה בשום מקום אחר – רק ברשת חנויות התכשיטים של Xlab ובטח שאין עיר בעולם שמתאימה יותר ליופי ולקסם של יהלומי המעבדה מאשר ירושלים. 

מובילים בשירות ובאנושיות

רשת חנויות התכשיטים של חברת אקס לאב דיאמונדס מובילים באיכות השירות. אצלנו השירות הוא מקצוע, והוא מחייב. אם אתם מחפשים חנות תכשיטים בירושלים עם צוות שירות מקצועי ואדיב אז יותר מנשמח לראות אתכם בחנות החדשה בקניון מלחה. אנשי הצוות עומדים לרשותכם. הם יסבירו לכם על טבעם ואיכותם של יהלומי המעבדה ויכוונו אתכם באהבה אל התכשיטים שנוצרו במיוחד בשבילכם. 

צוות השירות של חברת אקס לאב דיאמונדס מקבל הכשרה מקצועית מקיפה בתחום יהלומי המעבדה, בתחום אומנות הצורפות ובמדעי השירות. אנו מאמינים שרק אנשי מקצוע בעלי ידע מקיף יכולים לתת לכם שירות הולם וסיוע מתאים כדי שתוכלו לקבל את המרב מחוויית הביקור בחנות התכשיטים שלנו. אנו בחברת אקס לאב דיאמונדס אוהבים להשקיע בעובדים שלנו וברווחתם כי אצלנו האהבה ליהלומים מתחילה קודם כל באהבה לאנשים. 

Xlab Diamonds משנה את פני ענף היהלומים

השגשוג של יהלומי המעבדה והביקוש העצום שהם יוצרים בענף היהלומים משנה את פני המשחק ואת פני הענף. הודות ליהלומי המעבדה ענף היהלומים מתנקה אט אט מהמוניטין השלילי שנקשר אליו עד היום בשל פעולות כריית היהלומים ברחבי העולם, וטוב שכך. יהלומים הם המתנה של הטבע ויהלומי המעבדה הם המתנה שלנו לטבע. ולכן הם יהלומים שהטבע אוהב. 

אז בואו לחזות בקסם במו עיניכם, בואו להתהדר בתכשיט יוקרתי העונה לתג מחיר מציאותי, כל הקסם מחכה לכם בחנות התכשיטים החדשה בקניון מלחה בירושלים. אנחנו מחכים לכם באהבה!

 

icon diamond
צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ