יהלום אמיתי במחיר מציאותי !

 

יהלומי XLAB DIAMONDS המופקים במעבדות המובילות בעולם, מהווים כיום אלטרנטיבה אטרקטיבית במיוחד ליהלומי הכרייה ממכרות העפר, שלהפקתם השפעה הרסנית על הסביבה. 

יהלומי המעבדה שינו את כללי המשחק בשוק היהלומים והפכו אותם לברי השגה תוך שמירה על איכות בלתי מתפשרת.

 

היצע יהלומי הכרייה מוגבל. החברות חוצבות מכרות ענק, מנצלות כוח אדם רב ומשקיעות אנרגיה במטרה להפיק את יהלומי הכרייה. 

היהלומים נסחרים לעיתים בלמעלה מחמש מדינות, ועוברים כחמישה עשר  סוחרים עד להגעתם  לצרכן הסופי. פעולות הכרייה פוגעות משמעותית במשאבי הטבע.

המסחר והפקת היהלומים מייקרים משמעותית את היהלום. 

לעומתם, הדור הבא של היהלומים, הגדלים במעבדה בטכנולוגיה המדמה את תנאי הלחץ והחום שבבטן האדמה, אינם מוגבלים בהיצע וזהים בהרכבם לחלוטין מבחינה כימית, אופטית ופיסית ליהלומי הכרייה.

תהליך הפקתם של יהלומי המעבדה הינו מהיר ויעיל ומוביל לכך שמחירם מגיע עד לכמחצית ממחיר יהלומי כרייה. 

מחירי יהלומי מעבדה נוחים מאוד ומעניקים לך הזדמנות לרכוש תכשיטי יהלומים מעוצבים ומרהיבים, וליהנות מקולקציות חדשות המתעדכנות מדי עונה. 

 


 

 איכות: מהמעבדה באהבה

קולקציית יהלומים מרהיבה ואיכותית בגימור מושלם

הבחירה ביהלום מעבדה היא בחירה איכותית המבטיחה יהלומים בגימור מושלם. יהלומי המעבדה מלוטשים על ידי מלטשי יהלומים מיומנים, בדיוק כמו יהלומי כרייה ומדורגים לפי אותם סטנדרטיים התקפים ליהלומים הטבעיים.

קניית תכשיט המשובץ ביהלום מעבדה תעניק לכם תכשיט על זמני שיעבור מדור לדור. 

את היהלומים שלנו אנו משבצים בתכשיטי זהב איכותיים 14K במגוון עיצובים - קלאסיים וחדשניים ובקולקציות המתעדכנות ומתחדשות מדי עונה.

 


עולם ירוק יותרלמען עולם ירוק יותר

יהלום  כרייה הוא משאב טבע, שנכרה בחציבה לא טבעית הדורשת חפירה וקדיחה יזומה וממושכת בבטן האדמה או על ידי סינון מתוך נהרות ומניפות סחף. פעולות הכרייה גורמות לנזק משמעותי לסביבה, לבריאות הציבור ובעלי החיים בעקבות זיהום מקורות מים, זיהום קרקע והצפות, תהליך של כריתת עצי יער, הרס שטחי מחייה של בעלי חיים ובעיקר דגים וברדלסים. לכל קראט של יהלום מתבצעת כרייה של כמעט 100 מ"ר אדמה ונוצרים כמעט 6,000 קילוגרמים של פסולת מינרלית. ניצול המשאבים הטבעיים במדינות כמו מרכז אפריקה, דרום אפריקה, נמיביה, סיירה לאון וקונגו, פגעה לאורך השנים, פגיעה משמעותית בטבע ובסביבה.

הביקוש למשאב היהלומים הולך וגדל עם השנים והפגיעה בטבע ובסביבה גדלה.

יהלומי כרייה פוגעים בסביבה

 

מלבד הפגיעה במערכת האקולוגית העולמית, תעשיית יהלומי הכרייה פוגעת גם בזכויות האדם. על מנת לייעל ולהאיץ את תהליכי הכרייה, מועסקים הכורים בתנאי עבודה קשים ביותר, להם נלווים סיכוני בטיחות ובריאות. ביבשת אפריקה לדוגמה, נאמד מספר החופרים (מורשים ושאינם מורשים) בכמיליון עד שני מיליון בני אדם, והשכר על עבודתם הוא כדולר אחד ליום.

פיצוצים המבוצעים במכרות היהלומים גורמים  לפציעה ממוצעת בהיקף של  אחד לכל 1,000 עובדים בשנה. 

לשמחתו של הטבע, התפתחות טכנולוגית ומדעית כיום מאפשרת להפיק יהלומי מעבדה בשיטות מתקדמות התואמות לתהליכים בטבע. הפקת יהלומים במעבדות מבוקרות, מונעת פגיעה במשאבים סביבתיים ובמאזן האקולוגי. היהלום במעבדה גדל ומתפתח בדיוק כמו בתוך האדמה. היהלום המתקבל בסוף התהליך מאושר על פי לשכת המסחר האמריקאית כיהלום לכל דבר ועניין.

אין סיבה לרכוש יהלומי כרייה יקרים, שהליך הפקתם מפוקפק, כאשר ניתן לרכוש יהלומים שמקור הפקתם אינו מאזורי קונפליקט, הם אינם נמכרים לצורך מימון פעילות צבאית, איכותם הגבוהה זהה לחלוטין לזו של יהלום כרייה ומחירם נמוך משמעותית.

 

העולם כבר שם – בשנים האחרונות עלתה המודעות לצורך בשקיפות, ולקוחות הרוכשים מוצרים מודעים לחשיבות שבשמירה על עולם ירוק יותר ולפיכך מצפים כי ייצורם לא יבוא על חשבון פגיעה בטבע, בסביבה ובאדם. 

אנשי חברה מובילים, בעלי מודעות חברתית סביבתית, כבר מובילים את המגמה העולמית של מעבר ליהלומי מעבדה.

 

 

 

 

 

icon diamond
צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ